Aktualności
22 lutego '23

Warsztaty w Teatrze Nowym im. Kazimierza Dejmka w Łodzi

Warsztaty w Teatrze Nowym im. Kazimierza Dejmka w Łodzi

Nasza grupa reprezentacyjna niedawno miała przyjemność wziąć udział w warsztatach aktorskich w Teatrze Nowym w Łodzi. Było to wspaniałe doświadczenie dla nas , ponieważ zajęcia były częścią naszych przygotowań do udziału w turniejach tańca. Podczas warsztatów mieliśmy okazję pracować nad wieloma aspektami aktorstwa, takimi jak uruchamianie głosu i radzenie sobie ze stresem.

 

Warsztaty prowadzone były przez Katarzynę Żuk - wybitną aktorkę, pedagog, nauczycielkę mianowaną, instruktorkę teatralną oraz reżyserkę, która ukończyła prestiżową Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. Leona Schillera w Łodzi, uzyskując tytuł magistra sztuki. Przed rozpoczęciem studiów aktorskich miała przyjemność pracować z zespołem teatru „Orfa”, którego dyrektorem był Marian Glinkowski. Jej kariera sceniczna trwa już od 1995 roku, a od 1998 roku jest aktorką Teatru Nowego im. Kazimierza Dejmka w Łodzi.

 

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Pani Kasi za niesamowite warsztaty, które zorganizowała dla naszej grupy. Jak zawsze były one inspirujące i pouczające. Bardzo się cieszymy na możliwość spotkania się z Panią wkrótce!

Wstecz