Aktualności
04 lipca '23

Gala Taneczna

Gala Taneczna

Pasjonaci tańca, którzy pod okiem naszych wspaniałych pedagogów szlifują swoje umiejętności, zabłysnęli na deskach Teatru Nowego im. Kazimierza Dejmka w Łodzi, prezentując publiczności swoją wrażliwość, pasję i miłość do sztuki.

 

Ten niezwykły wieczór był pełen wspaniałych emocji, wzruszeń i refleksji. Teatr cały mienił się tańcem - było naprawdę pięknie! Ponadto, tego samego dnia celebrowaliśmy również zdobycie Mistrzostwa Świata w tańcu sportowym przez naszą najstarszą grupę reprezentacyjną. Na scenie wysokich wyników gratulacje przekazała nam Pani Eliza Wysocka, Wice Dyrektor Wydziału Sportu.

 

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy razem z nami przeżywali ten cudowny wieczór. Dziękujemy naszym trenerom i pedagogom za ich zaangażowanie w rozwijanie młodych talentów. Szczególne podziękowania kierujemy do naszych ukochanych tancerzy! Dzięki Waszej pasji i ciężkiej pracy możemy od wielu lat szerzyć wartości artystyczne wśród młodzieży oraz rozwijać się sami. To niesamowite móc obserwować Wasz rozwój i jednocześnie być częścią tego procesu.

 

Również wyrazy wdzięczności należą się rodzicom, którzy wspierają nas każdego dnia. Dziękujemy z całego serca!

 

Nie możemy zapomnieć podziękować Dyrekcji i pracownikom Teatru Nowego za ich zaangażowanie i profesjonalne podejście do dzieci.

 

Dziękujemy jeszcze raz wszystkim za wasze wsparcie i udział w tym niezapomnianym wieczorze!

Wstecz