Aktualności
27 września '23

Spotkanie z dietetykiem Magdaleną Makarowską

Spotkanie z dietetykiem Magdaleną Makarowską

W ramach naszych działań promujących zdrowy styl życia, zapraszamy na wydarzenie o temacie: "Zdrowie na talerzu tancerza: Kreowanie energii i witalności poprzez świadome żywienie", które poprowadzi dla nas Pani Magdalena Makarowska. To doskonała okazja do zdobycia cennych informacji na temat właściwego żywienia w kontekście aktywności fizycznej.

Pani Magdalena Makarowska jest dyplomowanym dietetykiem klinicznym, biotechnologiem, pedagogiem i autorką wielu poradników dotyczących zdrowego odżywiania. Współpracuje również z Fundacją Insulinooporność. Ze względu na swoje wykształcenie i doświadczenie, pani Magdalena często jest proszona o udzielanie wywiadów i konsultacji w mediach.

 

 


Data: 21 października 2023 r.

Godzina: 11:00
Miejsce: Klub Sportowy Ad Astra, ul. Aleksandrowska 38

Podczas spotkania poruszymy między innymi następujące tematy:
• Różnorodność i równowaga w diecie sportowca.
• Odpowiednie proporcje makroskładników w posiłkach.
• Wybór odpowiednich źródeł energii i składników odżywczych.
• Wpływ żywienia na poprawę wydolności fizycznej.
• Praktyczne wskazówki dotyczące planowania posiłków.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod adresem e-mail: biuro@adastra-lodz.pl. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, udział w spotkaniu zostanie przyznany w kolejności zgłoszeń.

Koszt uczestnictwa w spotkaniu wynosi jedynie 35 zł/os dla członków Klubu Sportowego Ad Astra oraz rodziców i opiekunów. Opłatę można uiścić przelewem na konto Klubu, wpisując w tytule: "Spotkanie z dietetykiem/Imię i nazwisko uczestniczącej osoby" lub w formie gotówki w recepcji klubu.

To doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej na temat zdrowego odżywiania i zrozumieć, jak zadbać o swoją dietę.

Wstecz