Aktualności
18 października '23

Zajęcia taneczne dla najmłodszych!

Zajęcia taneczne dla najmłodszych!
 Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 4-6 lat na zajęcia taneczne!
 
Zajęcia dla najmłodszych w naszym klubie to przede wszystkim trening motoryczny oraz rozwój ruchowy. Podczas treningu instruktorzy pracują z dziećmi nad wzmocnieniem mięśni, kształtowaniem prawidłowej postawy ciała oraz gibkością. Zajęciom towarzyszy muzyka, dzięki czemu dzieciaki stają się bardziej umuzykalnione, ale też czerpią dobrą energię!
 
Treningi dla najmłodszych to dzienna dawka ruchu oraz frajdy.To też liczne korzyści dla ich rozwoju psychomotorycznego. Dzięki pracy z muzyką dzieci stają się ciekawe świata i kreatywne. Poprzez taniec budują koordynację, kontrolę nad równowagą ciała oraz własną samoocenę, co sprzyja w dalszym wzroście dziecka. Nasi podopieczni mszkolą się pod okiem profesjonalnej kadry, rozwijając swoje sportowe i artystyczne pasje.
 
Jednocześnie zajęcia w naszym klubie to nauka wartości sportowych, takich jak samodyscyplina, zdrowy tryb życia, czy praca w grupie, a także umiejętność budowania relacji.
 
Wszystkich zainteresowanych udziałem w zajęciach zapraszamy do kontaktu:
 
tel.: 539 929 481 
 
e-mail:biuro@adastra-lodz.pl
 
Do zobaczenia!
Wstecz