Aktualności
30 listopada '23

Występ Ad Astry na OFF Piotrkowska Center

Występ Ad Astry na OFF Piotrkowska Center

Już jutro, na OFF Piotrkowska Center przy ulicy Piotrkowskiej 138/140 w Łodzi, odbędzie się wydarzenie skupione wokół kampanii "Zdrowy Online, Szczęśliwy Offline". Tego dnia zaplanowano warsztaty psychologiczne, prelekcje o profilaktyce oraz artystyczne występy, których celem jest zwrócenie uwagi na negatywne aspekty korzystania z mediów społecznościowych dla zdrowia psychicznego oraz zachęta do świadomego funkcjonowania w sieci. 

 

Wydarzenie ma na celu promocję zdrowia oraz zwiększenie świadomości na temat skutków używania portali społecznościowych, włączając w to poczucie niewystarczalności czy niezadowolenia z własnego wyglądu.

 

W trakcie tego wyjątkowego spotkania, publiczność będzie miała okazję podziwiać występy: formacji i solistek z Klubu Sportowego Ad Astra, studentów kierunku "Taniec" na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, performance finalisty The Look Of The Year 2023 - Adama Szymoniaka, a także odbędzie się pokaz finalistów The Look Of The Year 2023 z nagrodzonymi laureatami kampanii "Zdrowy Online, Szczęśliwy Offline".

 

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:45 (Wejście od ulicy Roosevelta 6.)

 

Serdecznie zapraszamy!

Wstecz