Aktualności
20 listopada '23

International Winter Dance Camp 2024

International Winter Dance Camp 2024

KLUB SPORTOWY „AD ASTRA” serdecznie zaprasza dzieci i młodzież w wieku 7-19 lat na zimowy obóz taneczno-filmowy. Wydarzenie odbędzie się w terminie 27.01-03.02.2024r. w malowniczej miejscowości Piękna Góra nad jeziorem Tajty.

 

Obóz zostanie zorganizowany w Ośrodku Wypoczynkowym „Gwarek”, oferującym nieprzeciętne warunki oraz bogate, starannie wyselekcjonowane menu, przygotowane specjalnie dla sportowców przez szefową kuchni. Ośrodek posiada 9 sal tanecznych, wyposażonych w lustra, podłogi baletowe i parkiet, zapewniając różnorodność aktywności związanych z tańcem.

 

Kadra obozu to doświadczeni trenerzy Klubu Sportowego Ad Astra i Akademii Sztuk Scenicznych Acpa International, w tym absolwenci polskich i zagranicznych uczelni, pedagodzy, choreografowie, teoretycy z doświadczeniem dydaktycznym oraz zaproszeni tancerze z Japonii czy Włoch. Dodatkowo, operatorzy, reżyserzy i fotografowie dostarczą uczestnikom szerokiej wiedzy i umiejętności z zakresu filmu.

 

W ramach obozu planowane są dwa programy artystyczno-sportowe. Starsi uczestnicy wezmą udział w projekcie, który łączy taniec z filmem. Natomiast dla najmłodszych skoncentrowany będzie program taneczny oraz warsztaty filmowe, wprowadzające w tajniki kina.

 

Atrakcje obozu obejmują wieczór filmowy, analizę filmu, zajęcia relaksacyjne oraz gry dla najmłodszych. Przewidziany jest także konkurs na kreatywność, pozwalający uczestnikom wcielić się w bohaterów z wybranego filmu.

 

Więcej informacji: kliknij tutaj

Wstecz