Aktualności
14 października '21

Casting w Krakowie! - Agencja OUTSIDE

Casting w Krakowie! - Agencja OUTSIDE
Blask fleszy, sceny największych teatrów świata, głośny aplauz publiczności… to chyba marzenie każdej aspirującej artystki.
 
W miniony czwartek uczennice klasy taneczno-teatralnej z Międzynarodowa Szkoła Mistrzostwa Sportowego "Edukacja i Sport" w Łodzi oraz nasze dziewczęta z grupy z Teatru Tańca miały szansę, choć przez chwilę poczuć na sobie światła reflektorów i obecność kamer. Wszystko to wydarzyło się podczas naszego wyjazdu do Krakowa, do Agencji Castingowej „Outside”.
 
Każda z uczestniczek musiała nagrać własną wizytówkę castingową, a następnie miała okazję wziąć udział w przesłuchaniu do reklamy znanej sportowej marki, ale nie będziemy jeszcze zdradzać zbyt wielu szczegółów! 
 
Dziewczęta podekscytowane nowym doświadczeniem pracowały pełne energii i zaangażowania, co nie uszło uwadze organizatorów, którzy ocenili je bardzo pozytywnie.
 
Nasze podopieczne otrzymały wiele cennych wskazówek przydatnych w dalszym doskonalaniu warsztatu, a także zadanie do domu – scenariusz, na podstawie którego będą realizowały selftape dla agencji.
 
To była podróż pełna wrażeń, dziewczyny udowodniły swoje zaangażowanie i determinację w walce o własne marzenia. Podczas nagrań towarzyszyły im emocje nie z tej Ziemi, a po dobrze ocenionym castingu pojawiały się nawet łzy szczęścia!
Wstecz