Aktualności
18 listopada '21

Co to była za noc-ka!

Co to była za noc-ka!
Ależ to była zabawa! To wydarzenie zdecydowanie przejdzie do historii Ad Astry, choć już dziś chcielibyśmy powspominać! 
 
“Mnóstwo tańca, kreatywnego rozwoju i jeszcze więcej dobrej zabawy” - to hasło stało się naszym motywem przewodnim przy planowaniu pierwszej "Tanecznej nocki". Marzyliśmy, aby to wydarzenie było dla naszych podopiecznych nowym i ekscytującym wydarzeniem, a zarazem inspirującym do wzmożonej pracy nad techniką tańca oraz wszechstronnym rozwojem. Naszym celem była również integracja - dlatego właśnie "Taneczną nockę" skierowaliśmy do wszystkich grup zajęciowych Ad Astry. Dzięki temu dzieci miały okazję odbyć treningi w gronie nowych koleżanek i kolegów oraz innego pedagoga - to zawsze inspiruje do wzmożonej pracy!
 
Dziękujemy wszystkim rodzicom za zaufanie, jakim obdarzyli nas powierzając swoje pociechy na całą noc. Z pewnością było to dla nich ogromne przeżycie, które niewątpliwie zaprocentuje przy innych, zbliżających się wyjazdach! 
 
Zapraszamy serdecznie do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia, która znajduje się na facebooku Klubu Sportowego Ad Astra: https://www.facebook.com/KlubSportowyAdAstra
Wstecz