Aktualności
10 grudnia '21

Wyniki Konkursu!

Wyniki Konkursu!

Ogłaszamy zwycięzcę!

 

Za nami konkurs na najpiękniejszą fotografię pod tytułem  „Czekam na Święta”! W tym roku nasze zawodniczki miały szanse wykazać się kreatywnością i zmysłem artystycznym przed obiektywem aparatu! Otrzymaliśmy od nich przepiękne zgłoszenia, które wprowadziły wyjątkowy świąteczny nastrój w naszym klubie już w Mikołajki! Wszystkie fotografie były cudowne, ale reguły naszej zabawy były bezlitosne - musieliśmy bowiem wybrać tylko jedno zdjęcie.

 

Zwycięska fotografia należy do… Weroniki Kozłowskiej!!!

 

Serdecznie gratulujemy naszej laureatce, jak i pozostałym uczestniczkom - wszystkie stworzyłyście fantastyczne prace! Mamy nadzieję, że udział w naszym konkursie przyniósł Wam mnóstwo frajdy!

Dziękujemy za świetną zabawę!

 
Wybrane zdjęcia naszych uczestniczek można obejrzeć na Facebooku Ad Astry - zapraszamy!
Wstecz