Aktualności
24 marca '22

Egzaminy do klas tanecznych!

Egzaminy do klas tanecznych!

Klub Sportowy Ad Astra wraz z Akademią Sztuk Scenicznych ACPA International w Łodzi zapraszają do klas taneczno-teatralnych, tanecznych o profilu street dance oraz musicalowych realizowanych w Liceum Ogólnokształcącym Szkoły Marcina Gortata w Łodzi! 

Liceum to jest idealną propozycją dla wszystkich osób, które poszukują szkoły umożliwiającej pogodzenie pasji oraz edukacji ogólnokształcącej. 

 

Program artystyczno-sportowy realizowany przez 4 lata, obejmuje 20 godzin lekcyjnych zajęć dodatkowych tygodniowo. Nauka w naszych klasach daje również możliwość zrealizowania kursu instruktora tańca we współpracy z Akademią Wychowania Fizycznego w Warszawie, oddział w Białej Podlaskiej. 

 

W trakcie trwania programu dodatkowo realizowane są obozy artystyczne, projekty, warsztaty, pod okiem międzynarodowej kadry - wybitnych pedagogów i artystów. 

 

Przedmioty artystyczne i sportowe w liceum prowadzone są przez wykładowców Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, absolwentów Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi, nauczycieli Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Feliksa Parnella w Łodzi, jak również aktywnych artystów naszych polskich teatrów, absolwentów państwowych uczelni artystycznych. 

 

Wszystkich zainteresowanych realizacją swojej tanecznej pasji i jednocześnie chęci rozwoju zawodowego, zapraszamy do zapoznania się z programem zajęć klas tanecznych i taneczno-teatralnych:

Serdecznie zapraszamy!

Wstecz