Aktualności
25 sierpnia '22

Nabór sezon 2022/2023

Nabór sezon 2022/2023

Klub Sportowy Ad Astra serdecznie zaprasza dzieci oraz młodzież na zajęcia taneczne i akrobatyczne

Zajęcia w naszym klubie to przede wszystkim:

  • rozwój pod okiem zawodowych tancerzy, choreografów i doświadczonych pedagogów
  • twórcza praca zespołowa połączona z tanecznym treningiem
  • udział w pokazach, zawodach sportowych i festiwalach tanecznych
  • budowanie wartościowych relacji z innymi członkami zespołu podczas zajęć i wspólnych wyjazdów
  • możliwość kompletnego i wszechstronnego rozwoju tanecznego przez cały sezon (organizujemy także obozy taneczne podczas wakacji i ferii zimowych)
  • możliwość udziału w dodatkowych przedsięwzięciach takich jak: warsztaty aktorskie i taneczne z wybitnymi artystami polskich scen, spotkania z psychologiem sportu, sesjach zdjęciowych, półkoloniach artystycznych oraz koncercie w teatrze na zakończenie sezonu! ❤️

_________________

Kilka słów o nas:

 Działamy od 2010 roku. Szkolimy w wielu technikach tańca i akrobatyce sportowej - wiemy, że wszechstronność w zawodzie tancerza jest bezcenna! Uczymy samodyscypliny, precyzji, sumienności, wyznaczamy sobie cele sportowe oraz artystyczne i małymi kroczkami dążymy do ich realizacji. Nasi podopieczni to wielokrotni zdobywcy tytułu Mistrzów Świata i Mistrzów Polski w Tańcu Sportowym, oraz zdobywcy wielu nagród na turniejach tańca i konkursach artystycznych. 

Adepci sztuki, już od najmłodszych lat biorą udział w pokazach podczas lokalnych wydarzeń, zdobywają też doświadczenie na deskach teatralnych. Regularnie realizują również autorskie projekty artystyczne, łącząc technikę wykonawczą z własną inwencją twórczą.

Wspomagamy ich w kreowaniu tanecznych inicjatyw. Tańczymy z pasją! Tworzymy zgraną społeczność, którą scalają wspólne marzenia!

Wstecz