Centrum Tańca i Akrobatyki AD ASTRA

  CENTRUM TAŃCA I AKROBATYKI „AD ASTRA” to wyjątkowe miejsce dla tych, którzy kochają taniec, muzykę, teatr i śpiew.  To miejsce dla ludzi z pasją, dla których obcowanie ze sceną jest cudowną przygodą.

   
  Specjalizujemy się przede wszystkim w tzw. stylach scenicznych - praktykujemy głównie w tańcu jazzowym, współczesnym, klasycznym i „akrobatycznym”. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę nauczycieli tańca – absolwentów szkół baletowych, oraz Państwowych uczelni Muzycznych, takich kierunków jak pedagogika baletowa, choreografia i teoria tańca czy choreografia i techniki tańca. Autorski program zajęć jaki został przygotowany przez pedagogów „Ad Astry” nadaje wyjątkowości  ich lekcjom tańca i przekłada się na wysoki poziom jakości zajęć.

   

  Prowadzimy także indywidualne kursy przygotowujące do egzaminów na Studia Aktorskie - współpracujemy z wykładowcami PWSTiT w Łodzi i z Absolewntami Wydziału Teatru Tańca na Akademii Sztuki Teatralnej w Bytomiu. Nad programem dla zainteresowanych udziałem w egzaminie na specjalność Aktor Teatru Lalek czuwają z kolei absolwenci Wydziału Lalkarskiego, na Akademii Sztuki Teatralnej we Wrocławiu. Zajęcia z wokalu lub piosenki aktorskiej prowadzą absolewntki Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi.

   

   


   

  [Poznaj Klub Sportowy AD ASTRA]

  [Poznaj naszych instuktorów]

  Facebook adastra-lodz.pl