Formacje

formacje-szkola-tanca-adastra

Zespoły taneczne Ad Astry

Wierzymy, że marzenia przekute w cele stają się motorem napędowym do działania. Dlatego marzenia o tańcu pomagamy przeobrazić w wyzwania oraz wspierać ich realizację. Naszych podopiecznych prowadzimy od najmłodszych lat, przez setki, a nawet tysiące godzin treningowych i rozmaite style taneczne, aż po występy turniejowe - niejednokrotnie finalizowane na najwyższych miejscach podium podczas międzynarodowych zawodów sportowych. To doskonała przepustka do kolejnych tanecznych wyzwań i podjęcia artystycznej drogi zawodowej.

 

W jakich technikach tańca się rozwijamy?

W szkole tańca Ad Astra w Łodzi prowadzimy zespoły taneczne (formacje) specjalizujące się przede wszystkim w stylach jazzowych i hip hopie. Jednocześnie kładziemy nacisk na doskonalenie w technikach takich jak: taniec klasyczny czy taniec współczesny, które wzbogacają taneczny warsztat i doskonale rozwijają umiejętności techniczne. Formacje taneczne podzielone są na kategorie wiekowe i zróżnicowane pod względem poziomu zaawansowania. Wobec tego każdy z członków zespołu ma szansę rozwijać się efektywnie i adekwatnie do swoich możliwości.

W formacjach szkoły tańca Ad Astra młodzi tancerze będą:

  • doskonalić technikę tańca na wysokim poziomie,
  • brać udział w turniejach, festiwalach i zawodach tanecznych oraz zdobywać nagrody na szczeblu ogólnopolskim i światowym,
  • trenować regularnie pod okiem doświadczonych pedagogów,
  • poszerzać swoją wiedzę i umiejętności podczas licznych warsztatów i obozów tanecznych,
  • budować trwałe i wartościowe relacje z pozostałymi członkami zespołu,
  • podróżować po świecie, realizując swoją taneczną pasję.

Dołącz do zespołów