Klasa Musicalowa

klasa-musicalowa-lodz

Serdecznie zapraszamy do pierwszej w Łodzi klasy musicalowej w Liceum Ogólnokształcącym!

 

Akademia Sztuk Scenicznych ACPA International w Łodzi działająca w partnerstwie Klubu Sportowego Ad Astra we współpracy z Liceum Ogólnokształcącym - Szkołą Marcina Gortata w Łodzi, ogłaszają nabór do klasy sportowej o profilu musicalowym. 

 

Mając na uwadze szerokie spektrum umiejętności niezbędnych do realizacji działań artystycznych, oferujemy kompleksowy program nauczania skoncentrowany na przygotowaniu młodych adeptów do rozwijania specjalności aktor scen muzycznych.

 

Pragniemy aby absolwenci klasy musicalowej mogli rozwijać swoją karierę na deskach teatrów muzycznych oraz teatrów tańca, a także podczas studiów na wyższych uczelniach artystycznych. Koncentrując się na kształceniu rzemiosła, podczas 4-letniej edukacji realizujemy program nauczania liceum ogólnokształcącego oraz program przedmiotów uzupełniających (w wymiarze 15 godzin zegarowych tygodniowo).

Więcej infomacji dotyczących klas tanecznych i taneczno-teatralnych znajduje się na stronie poświęconej programowi oraz podstawowym ideom jak również założenim:

 

https://www.acpainternational.com

 

W celu zapoznania się z naszymi dotychczasowymi działaniami w perspektywie realizacji programu taneczno-teatralnego oraz innych działań artystycznych, jak również sukcesów sportowych, zapraszmy na facebooka oraz instagrama Klubu Sportowego Ad Astra:

FACEBOOK

INSTAGRAM

 

zachęcamy również do przejrzenia aktualności na stronie: https://www.acpainternational.com/

 

Zainteresowanych prosimy o kontakt: biuro@acpainternational.com