Klasa Taneczno-Teatralna

klasa-taneczno-teatralna-lodz

Serdecznie zapraszamy do pierwszej w Łodzi klasy taneczno-teatralnej, w Liceum Ogólnokształcącym, dającej możliwość uzyskania tytułu instruktora tańca!


Akademia Sztuk Scenicznych ACPA International w Łodzi działająca w partnerstwie Klubu Sportowego Ad Astra we współpracy z Liceum Ogólnokształcącym - Szkołą Marcina Gortata w Łodzi, ogłaszają nabór do klasy mistrzostwa sportowego o profilu taneczno-teatralnym. Zapraszamy przyszłych licealistów, którzy posiadają doświadczenie taneczne w dowolnej technice tańca i chcieliby rozszerzyć swoją wiedzę na temat teatru, tańca oraz ekspresji scenicznej, pod okiem wykwalifikowanej kadry pedagogicznej.

 

Nasze liceum jest idealną propozycją dla wszystkich osób, które obok przygotowania do egzaminu maturalnego, poszukują możliwości rozwijania swoich umiejętności tanecznych i aktorskich w środowisku uczniów dzielących wspólnie pasje oraz zainteresowania. Klasa o profilu taneczno-teatralnym obejmuje ramowy program nauczania liceum ogólnokształcącego oraz program przedmiotów uzupełniających (dodatkowych – w wymiarze 15 godzin zegarowych tygodniowo).

 

Łączenie form wykładowych z warsztatami twórczymi tworzy spójną ramę programową, dającą doskonałą bazę do dalszego kształcenia w zakresie praktyki oraz teorii teatru i tańca.

 

Więcej infomacji dotyczących klas tanecznych i taneczno-teatralnych znajduje się na stronie poświęconej programowi oraz podstawowym ideom jak również założeniom:

 

https://www.acpainternational.com/

 

W celu zapoznania się z naszymi dotychczasowymi działaniami w perspektywie realizacji programu taneczno-teatralnego oraz innych działań artystycznych, jak również sukcesów sportowych, zapraszmy na facebooka oraz instagrama Klubu Sportowego Ad Astra:

FACEBOOK

INSTAGRAM

 

zachęcamy również do przejrzenia aktualności na stronie: https://www.acpainternational.com/

 

Zainteresowanych prosimy o kontakt: biuro@acpainternational.com