Klub Sportowy AD ASTRA

W 2015 roku z inicjatywy Aleksandry Lewy i rodziców dzieci uczęszczającyh na zajęcia Zespołu Tańca Nowoczesnego AD ASTRA powstał Klub Sportowy AD ASTRA. Decyzją Prezydenta Miasta Łodzi Klub został wpisany do ewidencji klubów sportowych, działających w formie stowarzyszenia, nie prowadzących działalności gospodarczej. Nowa formuła dała wiele nowych możliwości organizacyjnych młodym tancerzom, pozwoliła również na kreowanie kolejnych inicjatyw.

 

Klub Sportowy prowadzi regularne zajęcia pozalekcyjne dla dzieci i młodzieży. Organizuje grupowe zajęcia taneczne i akrobatyczne stanowiące najistotniejszy element całorocznego treningu, który jest urozmaicany poprzez warsztaty taneczne oraz obozy o profilu tanecznym i akrobatycznym.

 

Zawodniczki Klubu Sportowego Ad Astra regularnie startują także w zawodach sportowych sygnowanych przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Posiadają również licencje Polskiego Związku Tańca Sportowego. Jako formacja niejednokrotnie zdobywając Mistrzostwo Polski oraz Mistrzostwo Świata w tańcu sportowym, zawodniczki AD ASTRY otrzymały nagrody za szczególne osiągnięcia sportowe przyznawane przez Wydział Sportu Urzędu Miasta Łodzi.

[Zobacz nasze sukcesy!]

 

Misją Klubu jest poprawa jakości szkolenia w zakresie tańca sportowego, współczesnego, nowoczesnego, klasycznego dzieci, młodzieży i dorosłych w Polsce, oraz wyszkolenie zawodników z umiejętnościami pozwalającymi rywalizować w kraju i za granicą.

[Pobierz statut Klubu]

Facebook adastra-lodz.pl