Obóz Letni 2023

Regulamin Obozu Letniego 2023 [pobierz]
Karta Kwalifikacyjna Uczestnika Letniego Obozu Tanecznego 2023 [pobierz]
Oświadczenie o odbiorze dziecka z obozu [pobierz]
Lista rzeczy do zabrania [pobierz]
Potwierdzenie zgłoszenia wypoczynku kuratorowi oświaty [pobierz]

KLUB SPORTOWY „AD ASTRA" serdecznie zaprasza dzieci i młodzież w wieku 6-18 lat na letni obóz taneczny, który odbędzie się w miejscowości Piękna Góra, położonej w urokliwej okolicy, wśród jezior i lasów, nieopodal kurortu wypoczynkowego Giżycko - w samym centrum Szlaku Łabędziego. 
 
Obóz zostanie zrealizowany w Ośrodku Wypoczynkowym „Gwarek”, dysponującym nieprzeciętnymi warunkami oraz bogatym, wyselekcjonowanym menu, przygotowanym specjalnie dla sportowców przez szefową kuchni. Ośrodek posiada także 9 pięknych sal tanecznych – wyposażonych w lustra, podłogi baletowe oraz parkiet. 
 
Kadra obozu to przede wszystkim absolwenci polskich i zagranicznych uczelni, pedagodzy, choreografowie, teoretycy z doświadczeniem dydaktycznym oraz wspaniali goście z zagranicy – między innymi z Japonii, Włoch oraz Ukrainy – absolwenci prestiżowego Codarts University of the Arts w Rotterdamie, Akademii Baletu Rosyjskiego im. A. Waganowej w Petersburgu, byli tancerze Cinevoux Company. 
 
W ramach jednego wyjazdu zostaną zrealizowane dwa programy artystyczno-sportowe. Starsi poza warsztatami tanecznymi (taniec klasyczny, jazzowy, modern, contemporary, hip-hop, commercial, stretching, open mind) będą mieli okazję wziąć udział w oryginalnym projekcie, którego celem podczas letniej edycji International Dance Camp będzie korespondencja sztuk, a zatem próby poszukiwania powinowactw i związków między malarstwem, literaturą, sztukami wizualnymi, teatrem oraz tańcem. Inspiracją stanie się dla nas przede wszystkim twórczość symbolistów (malarstwo, literatura) oraz wykorzystanie ekspresyjnych możliwości koloru i znaczeniowych walorów linii oraz plam barwnych. Projekty choreograficzne, jakie powstaną tym razem, będą poświęcone rozumieniu i interpretacji pojęcia „GRANICA”. Uczestnicy wykreują je pod opieką artystyczną specjalistów w zakresie wspomnianych dziedzin. 
 
*Aby zobaczyć poprzednie projekty choreograficzne zrealizowane w ubiegłych latach, zachęcamy do obejrzenia poniższych filmów:
 
Drugi program został utworzony dla najmłodszych – skoncentrujemy go głównie wokół regularnej pracy w zakresie tańca jazzowego, współczesnego, klasycznego, hip hopu (commercial). Pojawi się również regularne i uwielbiane przez uczestników "Team building” w plenerze – nasz cel to silny zintegrowany zespół, świetnie przygotowany do pracy w grupie, zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym. 
 
*Aby zobaczyć, jak przebiegał obóz minionego lata, zapraszamy do obejrzenia poniższego filmu:
 
Kadra obozu:
To przede wszystkim absolwenci polskich i zagranicznych uczelni, pedagodzy, choreografowie, teoretycy z doświadczeniem dydaktycznym, oraz wspaniali goście z zagranicy.
 • Sayaka Haruna - Contemporary
 • Stefano Silvino - Contemporary
 • Gennadii Rybalchenko - Taniec klasyczny
 • Agnieszka Wojciechowska - Modern Jazz
 • Mateusz Pietrzak - Jazz/Partnerowania
 • Gracja Górniak- Pietrzak - Technika tańca jazzowego/Partnerowania
 • Anna Banasik - Taniec współczesny/Partnerowania
 • Olena Dutchak - Commercial
 • Kamila Zimnowoda - Modern jazz/Modern & Contemporary Tricks
 • Justyna Kłąb - Jazz/Modern jazz
 • Marta Gierczak - Modern Jazz/Improwizacja
 • Aleksandra Levy - Modern jazz/Jazz/Projekt choreograficzny
 • Paulina Sokołowska - Hip-hop
 • Kacper Trzeciak - Sesja zdjęciowa/praca z kamerą

Atrakcje: 
Dla naszych podopiecznych zaplanowaliśmy również sesję zdjęciową inspirowaną malarstwem symbolistów, a także: konkurs fotograficzny (poprzedzony wykładem dotyczącym podstaw kompozycji obrazu), warsztaty kreatywne, taneczne kino, ognisko, dyskotekę, olimpiadę sportową. Skorzystamy także z uroków jakie proponuje Ośrodek – do naszej dyspozycji będzie piaszczysta, prywatna plaża ze strzeżonym kąpieliskiem, a na niej kajaki oraz rowerki wodne. Planujemy także wycieczkę do malowniczej stolicy żeglarstwa – Giżycka, gdzie zwiedzimy Twierdzę Boyen, słynny Most Obrotowy oraz Wieżę Ciśnień z widokiem na wspaniały krajobraz Mazur. Udamy się także na wycieczkę po centrum miejscowości – odwiedzimy Port Żeglugi Mazurskiej, urokliwe sklepiki z pamiątkami i najpyszniejsze lodziarnie w okolicy.
 
 
Zakwaterowanie: 
Uczestnicy obozu zakwaterowani będą w Ośrodku Wypoczynkowym Gwarek, położonym w malowniczej miejscowości Piękna Góra, oddalonej o 3 km od Giżycka – żeglarskiej stolicy Polski. Sąsiedztwo lasu i plaży z widokiem na jezioro Tajty oraz piękne krajobrazy tworzą niepowtarzalną atmosferę tego miejsca. Do dyspozycji uczestników obozu przeznaczone będą pokoje 4-5-6 osobowe z łazienkami, znajdujące się w świeżo wyremontowanym budynku. Obiekt jest ogrodzony i strzeżony, co czyni go przyjaznym i bezpiecznym. 
 
 
Wyżywienie: 
Podczas obozu zapewnione będą 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek w formie owocu, kolacja). Wychodząc naprzeciw specjalnym potrzebom żywieniowym uczestników obozu, istnieje możliwość dostosowania menu do zdrowotnych wymagań dietetycznych. Restauracja łączy to, co najlepsze, czyli wyśmienitą domową kuchnię, profesjonalną obsługę oraz stylowy i nowoczesny wystrój. 
 

Warunki uczestnictwa:
•Wysłanie zgłoszenia na obóz: biuro@adastra-lodz.pl (wraz z informacją czy są Państwo zainteresowani przejazdem autokarem).
•Wpłata ZADATKU do 15 marca 2023 r., która jest równoznaczna z zarezerwowaniem miejsca na obozie.
•Zapoznanie, akceptacja i dostarczenie podpisanego regulaminu, a także karty kwalifikacyjnej (do pobrania w biurze KS Ad Astra oraz na stronie Klubu Sportowego Ad Astra. Karty obozowe są przyjmowane wyłącznie w formie papierowej, do 30 maja 2023 r.). 
•Posiadanie przez uczestnika obozu zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do uczestnictwa w obozie tanecznym. 
 
 
Płatności:
•Koszt letniego obozu tanecznego dla członków Klubu Sportowego Ad Astra oraz uczniów klas taneczno-teatralnych BEZ TRANSPORTU wynosi: 3100 zł
•Koszt letniego obozu tanecznego dla osób spoza Klubu i liceum tanecznego wynosi 3400 zł
 
Koszt dojazdu uzależniony jest od liczby zainteresowanych osób oraz przepisów i obostrzeń, wynikających z decyzji Rządu RP. Zostanie on podany co najmniej trzy tygodnie przed wyjazdem. 
 
Płatności składają się z IV RAT : 
I RATA w formie ZADATKU w kwocie 700 zł (zwrotna tylko w przypadku niezakwalifikowania dziecka) do 15-go marca 2023r. 
II RATA w kwocie 700 zł płatna do 15-go kwietnia 2023 r.
III RATA w kwocie 800  płatna do 15-go maja 2023 r.
IV RATA w kwocie 900 zł płatna do 15-go czerwca 2023 r.
V RATA dotycząca osób zainteresowanych skorzystaniem z transportu zorganizowanego w kwocie wyznaczonej przez organizatora, płatna do 1-go sierpnia 2023 r. 
 
*Brak wpłaty w określonym terminie, bądź brak wysłania zgłoszenia i dostarczenia karty oraz regulaminu powoduje wpisanie dziecka na listę uczestników oczekujących. 
 
*W przypadku braku terminowych wpłat wyżej wymienionych płatności, uczestnik zostanie skreślony z listy rezerwacji oraz przeniesiony na listę oczekujących. 
 
*W przypadku dzieci jadących na obóz po raz pierwszy z Klubem Sportowym Ad Astra zapraszamy do zapisów, po uprzedniej konsultacji z głównymi trenerami klubu. 
 
 
Płatności należy dokonać na konto: 
Klub Sportowy AD ASTRA
ul. Śląska 82/6, 93-257 Łódź 
numer konta: 74194010763156142800000000 
 
W celu otrzymania rachunku, uprzejmie prosimy poinformować organizatora drogą mailową (biuro@adastra-lodz.pl) wraz z przesłaniem informacji o tym na kogo rachunek powinien zostać wystawiony. Prosimy o przesłanie wiadomości z prośbą o rachunek w ciągu 7 dniu od daty wpłacenia ostatniej raty.
 
Zaświadczenie o zgłoszeniu obozu do kuratorium będzie do pobrania ze strony internetowej Ad Astry, na 10 dni przed rozpoczęciem obozu. 
 
Rezygnacja i ubezpieczenie od rezygnacji: 
*Przy rezygnacji z obozu po 15 marca br., zadatek nie podlega zwrotowi. Przy rezygnacji z obozu po 15 kwietnia zadatek oraz druga rata nie podlegają zwrotowi, przy rezygnacji po 15 maja zadatek, druga oraz trzecia rata nie podlegają zwrotowi. Przy rezygnacji po 15 czerwca całość kwoty wpłaconej na poczet obozu letniego nie podlega zwrotowi. 
 
Zachęcamy do wykupienia dodatkowego ubezpieczenia od rezygnacji z udziału w wydarzeniu. Z naszych informacji wynika, że tego typu usługi ma w ofercie firma Generali. Kontakt do przedstawiciela: Marek Urbaniak, tel. 661 051 129. 
 
Biorąc pod uwagę sytuację epidemiczną, Klub Sportowy Ad Astra zastrzega sobie prawo do zmian dotyczących programu zajęć, instruktorów oraz trenerów, a także innych planowanych przedsięwzięć w zależności od obowiązujących przepisów. 
 
 
Całkowity koszt obozu obejmuje: 
•noclegi i wyżywienie 
•program obozu 
•dodatkowe ubezpieczenie NNW
•opiekę w pełni wykwalifikowanej kadry pedagogiczno-wychowawczej
•warsztaty prowadzone przez polską i międzynarodową kadrę instruktorską
•materiał zdjęciowy i film poobozowy
•gadżety klubowe dla wszystkich oraz nagrody konkursowe
 
 
Szczegółowe informacje: 
Miejsce pobytu: Centrum Aktywnego Wypoczynku "Gwarek", Piękna Góra 7, 11-500 Giżycko
Data Wyjazdu: 9 sierpnia 2023 r.
Miejsce zbiórki: C.H. Teofil, ul. Aleksandrowska 38
Program godzinowy:
- sprawdzenie stanu technicznego pojazdu oraz kontrola trzeźwości kierowców: 7:15
- zbiórka: 7:30 
- wyjazd: 8:15 
- przyjazd na miejsce: 15:00 
Data Powrotu: 19 sierpnia 2023 r.
Miejsce powrotu: C.H. Teofil, ul. Aleksandrowska 38
Program godzinowy:
- podstawienie autokaru: 9:00 
- wyjazd: 9:45 
- przyjazd na miejsce około 16:00 
Organizator: KLUB SPORTOWY AD ASTRA 
Kontakt:
Tel. 539 929 481 
e-mail: biuro@adastra-lodz.pl
Kierownik obozu: Aleksandra Lewy 
 
Serdecznie zapraszamy wszystkich poszukujących wrażeń, którzy pragną rozwinąć artystyczne skrzydła i przekonać się gdzie leżą granice ich wyobraźni:)
 
*Klub Sportowy Ad Astra zastrzega sobie prawo do zmian dotyczących programu zajęć, instruktorów oraz trenerów, a także innych planowanych przedsięwzięć.