Obóz Zimowy 2019

KLUB SPORTOWY„AD ASTRA” SERDECZNIE ZAPRASZA NA

ZIMOWY OBÓZ TANECZNY

"AD ASTRA TAŃCZY NA MAZURACH"

[Zapisy na obóz]


16-23.02.2019r.


kreatywnie-aktywnie-z pomysłem-z uśmiechem-z radością-i z pasją!

Obóz z ”AD ASTRĄ” to dla dzieci zawsze czas inspiracji, różnorodnych warsztatów i spotkań. Jest to również wypoczynek pod okiem fantastycznych opiekunów i czas spędzony aktywnie, kreatywnie, z oryginalnym pomysłem, uśmiechem na twarzy i przede wszystkim z pasją!

Oferta skierowana jest do dzieci i młodzieży w wieku 7-17 lat. Obóz jest propozycją łączenia aktywnego spędzania czasu dla osób kochających taniec, aktorstwo i sport. Uczestnikami obozu mogą być zarówno początkujący jak i zaawansowani adepci poszczególnych dyscyplin. Celem zgrupowania jest przede wszystkim wspólne dzielenie się pasją, podnoszenie umiejętności tanecznych, akrobatycznych oraz interpersonalnych. Kluczowe wartości obozu to rozwój, pasja, odpowiedzialność, zaangażowanie, zdrowie, szacunek, przyjaźń i uśmiech.

Jest to doskonała propozycja dla dzieci, które chcą zdobyć fantastyczne i urozmaicone doświadczenie oraz poszerzyć horyzonty. Poza zajęciami tanecznymi i akrobatycznymi pojawią się również warsztaty aktorskie, podczas których uczestnicy otrzymają różnorodne możliwości rozwoju wyobraźni i ekspresji, poznają różne techniki teatralne i będą pracowały nad swobodą i otwartością w kontaktach z innymi…

Program zajęć obozowych:

Zajęcia ruchowe:

Oferujemy 5-7 godzin zajęć tanecznych i akrobatycznych dziennie. Tak duża dawka zajęć owocuje ogromnym postępem w nauce tańca, który można porównać z kilkumiesięczną pracą w trakcie roku szkolnego. Każda lekcja podczas obozu ma swój szczegółowy plan i cel, który będzie systematycznie realizowany przez instruktorów.
Zajęcia będą prowadzone przez dyplomowanych pedagogów, choreografów i nauczycieli tańca klasycznego, współczesnego, jazz'u, contemporary, czy akrobatyki. Treningi będą odbywały się równolegle na trzech poziomach zaawansowania (początkującym, średnio zaawansowanym, zaawansowanym), na trzech profesjonalnych salach tanecznych wyposażonych w lustra oraz parkiet lub panele.

Liczne atrakcje:

Warsztaty dietetyczne (spotkanie z dietetykiem), warsztaty aktorskie, konkursy z nagrodami, wybory Miss Mazur 2019, szereg animacji oraz zabaw. Nie zabraknie oczywiście ogniska, spacerów i zabaw na świeżym powietrzu.

Zakwaterowanie:

Uczestnicy obozu zakwaterowani będą w Ośrodku Wypoczynkowym Gwarek, położonym w malowniczej miejscowości Piękna Góra, oddalonej o 3 km od Giżycka - żeglarskiej stolicy Polski. Sąsiedztwo lasu i plaży z widokiem na jezioro Tajty oraz piękne widoki tworzą niepowtarzalną atmosferę tego miejsca.
Do dyspozycji uczestników obozu przeznaczone będą pokoje 4-5 osobowe z łazienkami, znajdujące się w świeżo wyremontowanym budynku. Obiekt jest ogrodzony i strzeżony, co czyni go przyjaznym i bezpiecznym.
 
Wyżywienie:

Podczas obozu zapewnione będą 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja). Wychodząc naprzeciw specjalnym potrzebom żywieniowym uczestników obozu, istnieje możliwość dostosowania menu do zdrowotnych wymagań dietetycznych.
Restauracja łączy to co najlepsze, czyli wyśmienitą domową kuchnię, profesjonalną obsługę oraz stylowy i nowoczesny wystrój.

Warunki uczestnictwa:

 • Wysłanie zgłoszenia na obóz do 15 października 2018r.
 • Zapoznanie, akceptacja oraz dostarczenie podpisanego regulaminu i karty kwalifikacyjnej (do pobrania w biurze „Ad Astry”. Karty są przyjmowane wyłącznie w formie papierowej)
 • Wpłata I i II raty w wyznaczonych terminach
 • Posiadanie przez uczestnika obozu zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do uczestnictwa w obozie tanecznym lub oświadczenia rodziców


Płatności:

Koszt zimowego obozu tanecznego dla uczestników wynosi 1250 pln
Płatności należy dokonać na konto:

Klub Sportowy AD ASTRA
    ul. Śląska 82/6, 93-257 Łódź
    numer konta: 74194010763156142800000000

w dwóch ratach:

 • I rata 600 pln płatna do 30 października 2018 roku
 • II rata 650 pln płatna do 15 stycznia 2019 roku

W temacie wpisujemy: Imię i nazwisko/ Zimowy obóz taneczny

 

O zapisaniu się na obóz zimowy decyduje kolejność zgłoszeń, w związku z tym, że ilość miejsc jest ograniczona, brak wpłaty w określonym terminie powoduje wykreślenie z listy uczestników i przeniesienie na listę rezerwową. 

 

Przy rezygnacji z obozu po 10 listopada, pierwsza rata za obóz nie podlega zwrotowi. Przy rezygnacji z obozu po 20 stycznia, całość kwoty nie podlega zwrotowi - możliwość indywidualnego rozpatrzenia sprawy po uprzednim dostarczeniu podania motywującego rezygnację.

Jeżeli chcą Państwo otrzymać rachunek, należy w ciągu 7 dni od dnia wpłaty poinformować drogą mailową organizatora o tym fakcie. Zaświadczenie o zgłoszeniu obozu do kuratorium będzie do pobrania ze strony internetowej Ad Astry, na 14 dni przed rozpoczęciem obozu.

Całkowity koszt obejmuje:

 • transport autokarem Łódź - Piękna Góra - Łódź
 • noclegi i wyżywienie
 • program obozu
 • ubezpieczenie NNW
 • opiekę kadry pedagogiczno-wychowawczej

Szczegółowe informacje:

Miejsce pobytu: Centrum Aktywnego Wypoczynku "Gwarek"
Piękna Góra 7, 11-500 Giżycko

Data Wyjazdu: sobota, 16 lutego 2019r.

Miejsce zbiórki: Poleski Ośrodek Sztuki, ul. Krzemieniecka 2a
Program godzinowy:

 • 6:00 sprawdzenie stanu technicznego pojazdu oraz kontrola trzeźwości kierowców
 • zbiórka: 6:30
 • wyjazd: 7:00
 • przyjazd na miejsce: 14:00

Data Powrotu: sobota, 23 lutego 2018r.,

Miejsce powrotu: Poleski Ośrodek Sztuki, ul. Krzemieniecka 2a

Program godzinowy:

 • zbiórka: 9:30
 • wyjazd: 10:00
 • przyjazd na miejsce około 17:30

Organizator:
KLUB SPORTOWY AD ASTRA

Kierownik obozu:

Aleksandra Lewy

Kontakt:

Tel. 504 285 494,

e-mail: aleksandra.lewy.lodz.gmail.com

Facebook adastra-lodz.pl