Obóz Zimowy 2023

Regulamin Obozu Zimowego 2023 [pobierz]

Karta Kwalifikacyjna Uczestnika Obozu Tanecznego 2023 [pobierz]

Lista Rzeczy Do Zabrania [pobierz]

Potwierdzenie zgłoszenia wypoczynku kuratorowi oświaty [pobierz]

 

KLUB SPORTOWY „AD ASTRA" serdecznie zaprasza dzieci i młodzież w wieku 7-19 lat na zimowy obóz taneczny, który odbędzie się w terminie 15-21 stycznia 2023r., w  miejscowości Piękna Góra położonej nad jeziorem Tajty (nieopodal kurortu wypoczynkowego Giżycko). Obóz zostanie zrealizowany w Ośrodku Wypoczynkowym „Gwarek” dysponującym nieprzeciętnymi warunkami oraz bogatym, wyselekcjonowanym menu, przygotowanym specjalnie dla sportowców przez szefową kuchni. Ośrodek posiada także 9 sal tanecznych – wyposażonych w lustra, podłogi baletowe oraz parkiet. Zróżnicowana infrastruktura tego ośrodka oraz otaczająca przyroda zachęcają do aktywności o każdej porze – a w szczególności zimą, dają możliwość wyciszenia i odpoczynku od zgiełku miasta. Aby zobaczyć ośrodek, w którym będziemy mieszkać, polecamy zajrzeć tutaj: https://www.facebook.com/KlubSportowyAdAstra/videos/4992096260902208

 

Kadra obozu:

To przede wszystkim absolwenci polskich i zagranicznych uczelni, pedagodzy, choreografowie, teoretycy z doświadczeniem dydaktycznym, oraz wspaniali goście z zagranicy – między innymi z Japonii, Włoch i Wielkiej Brytanii. 

 • Sayaka Haruna - Contemporary
 • Stefano Silvino - Contemporary
 • Gwenllian Davies - Neoklasyka
 • Svietlana Baserova - Taniec klasyczny
 • Agnieszka Wojciechowska - Modern Jazz
 • Seweryn Obałka - Hip-hop
 • Marta Gierczak - Floor work /Wyraz sceniczny
 • Mateusz Pietrzak - Jazz 
 • Dawid Cecot - Akrobatyka sportowa/Stretching
 • Aleksandra Levy - Projekt choreograficzny/Body mind - świadomość ciała w pracy tancerza
 • Kacper Trzeciak - Surrealistyczna sesja zdjęciowa


Dodatkowy program:

W ramach jednego wyjazdu zostaną zrealizowane dwa programy artystyczno-sportowe. Starsi poza regularnymi treningami i warsztatami, będą mieli okazję wziąć udział w oryginalnym projekcie, którego celem podczas zimowej edycji International Dance Camp będzie ponownie korespondencja sztuk - ale tym razem skoncentrujemy się na kształceniu umiejętności projektowania kostiumu na potrzeby konkretnego spektaklu. Naszym punktem wyjścia będą kołnierze - nietuzinkowe, nieoczywiste, kreatywne rozwiązania, których wykonanie pozwoli stworzyć uczestnikom obozu oryginalne projekty. Tematem naszych działań w tym roku stanie się również futurologia i niestandardowe wizje odległej przyszłości. Inspiracją będzie opowiadanie „Maszyna staje” Edwarda Forstera, które wykorzystamy jako pretekst dla naszej twórczości. Projekty choreograficzne uczestnicy wykreują pod opieką artystyczną specjalistów w zakresie projektowania ubioru, literaturoznawstwa, choreografii i reżyserii. Podczas obozu zrealizujemy także futurystyczną sesję zdjęciową inspirowaną malarstwem surrealistycznym. Całość pracy zostanie zwieńczona nagraniem video, zrealizowanym przez Kacpra Trzeciaka w reżysrii Aleksandry Levy. *Opowiadanie można wypożyczyć z recepcji Klubu.

 

Drugi program będzie utworzony specjalnie dla najmłodszych – skoncentrujemy go głównie wokół regularnej pracy w zakresie tańca jazzowego, współczesnego, klasycznego, hip hopu, oraz akrobatyki sportowej. Pojawi się również regularne i uwielbiane przez uczestników "Team building”– nasz cel to silny zintegrowany zespół, świetnie przygotowany do pracy w grupie, zarówno pod względem fizycznym jak i psychicznym. Uczestnicy poznają także podstawowe techniki budowania postaci scenicznej i zdobienia kostiumów.

 

Atrakcje: 

Dla naszych podopiecznych planujemy również ognisko, taneczne kino, zajęcia „open mind” czyli oddychanie relaksacyjne oraz gry i zabawy dla najmłodszych. Jak co roku, przewidujemy także konkurs na kreatywność, podczas którego będzie się można wcielić w bohatera lub bohaterkę z wybranej baśni lub bajki.

 

Zakwaterowanie: 

Uczestnicy obozu zakwaterowani będą w Ośrodku Wypoczynkowym Gwarek, położonym w malowniczej miejscowości Piękna Góra, oddalonej o 3 km od Giżycka - żeglarskiej stolicy Polski. Sąsiedztwo lasu i plaży z widokiem na jezioro Tajty oraz piękne widoki tworzą niepowtarzalną atmosferę tego miejsca. Do dyspozycji uczestników obozu przeznaczone będą pokoje 4-5 osobowe z łazienkami, znajdujące się w świeżo wyremontowanym budynku. Obiekt jest ogrodzony i strzeżony, co czyni go przyjaznym i bezpiecznym. 

 

Wyżywienie: 

Podczas obozu zapewnione będą 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek w formie owocu lub jogurtu, kolacja). Wychodząc naprzeciw specjalnym potrzebom żywieniowym uczestników obozu, istnieje możliwość dostosowania menu do zdrowotnych wymagań dietetycznych. Restauracja łączy to co najlepsze, czyli wyśmienitą domową kuchnię, profesjonalną obsługę oraz stylowy i nowoczesny wystrój. 

 

Warunki uczestnictwa:

• Wysłanie zgłoszenia na obóz: biuro@adastra-lodz.pl

• Wpłata ZADATKU do 17 października 2022 r., która jest równoznaczna z zarezerwowaniem miejsca na obozie

• Zapoznanie, akceptacja i dostarczenie podpisanego regulaminu a także karty kwalifikacyjnej (do pobrania w biurze KS Ad Astra oraz w lewym górnym rogu w ofercie obozu. Karty obozowe są przyjmowane wyłącznie w formie papierowej)

• Posiadanie przez uczestnika obozu zaświadczenia (wystawionego przez lekarza internistę) o braku przeciwwskazań do uczestnictwa w obozie tanecznym; 

 

 

Płatności:

• Koszt zimowego obozu tanecznego dla członków Klubu Sportowego Ad Astra oraz uczniów klas taneczno-teatralnych BEZ TRANSPORTU wynosi: 1800 zł

• Koszt zimowego obozu tanecznego dla osób spoza Klubu i liceum tanecznego BEZ TRANSPORTU wynosi: 2300 zł

 

Koszt dojazdu uzależniony jest od liczby zainteresowanych osób oraz przepisów i obostrzeń, wynikających z decyzji Rządu RP. Zostanie on podany co najmniej dwa tygodnie przed wyjazdem. 

 

Płatności składają się z IV RAT : 

I RATA w formie ZADATKU w kwocie 600 zł (zwrotna tylko w przypadku niezakwalifikowania dziecka) do 17-go października 2022r. 

II RATA w kwocie 600 zł płatna do 17-go listopada 2022r.

III RATA w kwocie 600 zł płatna do 17-go grudnia 2022r.

IV RATA dotycząca osób zainteresowanych skorzystaniem z transportu zorganizowanego w kwocie wyznaczonej przez organizatora, płatna do 7 stycznia 2023r.

 

*Brak wpłaty w określonym terminie, bądź brak wysłania zgłoszenia i dostarczenia karty oraz regulaminu powoduje wpisanie dziecka na listę uczestników oczekujących. 

 

*W przypadku braku terminowych wpłat wyżej wymienionych płatności uczestnik zostanie skreślony z listy rezerwacji oraz przeniesiony na listę oczekujących. 

 

*W przypadku dzieci jadących na obóz po raz pierwszy z Klubem Sportowym Ad Astra zapraszamy do zapisów, po uprzedniej konsultacji z głównymi trenerami klubu. 

 

 

Płatności należy dokonać na konto: 

Klub Sportowy AD ASTRA 

ul. Śląska 82/6, 93-257 Łódź 

numer konta: 74194010763156142800000000 

 

W celu otrzymania rachunku, uprzejmie prosimy poinformować organizatora drogą mailową (biuro@adastra-lodz.pl) wraz z przesłaniem informacji o tym na kogo rachunek powinien zostać wystawiony. Prosimy o przesłanie wiadomości z prośbą o rachunek w ciągu 7 dniu od daty wpłacenia ostatniej raty.

 

Zaświadczenie o zgłoszeniu obozu do kuratorium będzie do pobrania ze strony internetowej Ad Astry, na 10 dni przed rozpoczęciem obozu. 

 

Rezygnacja i ubezpieczenie od rezygnacji: 

*Przy rezygnacji z obozu po 17-października br., zadatek nie podlega zwrotowi. Przy rezygnacji z obozu po 17-listopada br. zadatek oraz druga rata nie podlegają zwrotowi, przy rezygnacji po 17 grudnia br. całość kwoty nie podlega zwrotowi.

 

W obliczu sytuacji jakie miały miejsce w ubiegłych latach, w związku z pandemią, zachęcamy do wykupienia dodatkowego ubezpieczenia od rezygnacji z udziału w wydarzeniu. Wówczas - w przypadku choroby, całość kwoty zostanie Państwu zwrócona. Z naszych informacji wynika, że firmy Allianz oraz Wiener mają w ofercie takie usługi. 

 

Całkowity koszt obozu obejmuje: 

• noclegi i wyżywienie 

• program obozu 

• dodatkowe ubezpieczenie NNW

• opiekę pielęgniarki

• opiekę w pełni wykwalifikowanej kadry pedagogiczno-wychowawczej

• warsztaty prowadzone przez polską i międzynarodową kadrę instruktorską

• materiał zdjęciowy i film poobozowy

• gadżety klubowe dla wszystkich oraz nagrody konkursowe

 

Szczegółowe informacje: 

Miejsce pobytu: Centrum Aktywnego Wypoczynku "Gwarek", Piękna Góra 7, 11-500 Giżycko

Data Wyjazdu: 15 stycznia 2023r.

Miejsce zbiórki: C.H. Teofil, ul. Aleksandrowska 38

Program godzinowy:

- 7:30 sprawdzenie stanu technicznego pojazdu oraz kontrola trzeźwości kierowców 

- zbiórka: 7:30 

- wyjazd: 8:00 

- przyjazd na miejsce: 15:00 

• Data Powrotu: 21 stycznia 2023r.

• Miejsce powrotu: C.H. Teofil, ul. Aleksandrowska 38

• Program godzinowy:

- Podstawienie autokaru: 9:00 

- wyjazd: 9:30 

- przyjazd na miejsce około 16:00 

 

Organizator: KLUB SPORTOWY AD ASTRA 

Kontakt:

Tel. 539 929 481 

e-mail: biuro@adastra-lodz.pl

 

Kierownik obozu: Aleksandra Lewy 

Tel: 504285494, dostępność: piątki 13:00-15:00 

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich poszukujących wrażeń, którzy pragną rozwinąć artystyczne skrzydła i przekonać się gdzie leżą granice ich wyobraźni:)

 

*Klub Sportowy Ad Astra zastrzega sobie prawo do zmian dotyczących programu zajęć, instruktorów oraz trenerów, a także innych planowanych przedsięwzięć.