Sukcesy

Pierwsze grupy turniejowe AD ASTRY powstały w 2015 roku wraz z powołaniem Klubu Sportowego AD ASTRA, który wdrożył w program nauczania Zespołu (działającego od 2010 roku) profesjonalny trening taneczny i akrobatyczny.

 

Obecnie na sekcje wyczynowe składają się 4 grupy taneczne, które pracują pod okiem Aleksandry Lewy tworząc ścisłą reprezentację „AD ASTRY”. Uczestnicy tych grup trenują od 3 do 5 razy w tygodniu. Na swoim koncie mają mnóstwo sukcesów (ponad 150 pucharów i medali) w tym Mistrzostwo Polski oraz Świata w Tańcu sportowym. [Poznaj nasze zajęcia]


Poniżej przestawiamy listę osiągnięć Klubu Sportowego AD ASTRA:

 
Mistrzostwa Świata w tańcu Sportowym (Pula, Chorwacja), 23-30 maja 2018r.

  • I miejsce, kat. dance show formacje kadeci
  • I miejsce, kat. free dance formacje juniorzy
  • I miejsce, kat. free dance formacje młodzieżowcy
  • III miejsce, kat. fantasy show formacje juniorzy
  • III miejsce, kat. fantasy show solo juniorzy
  • III miejsce, kat. free dance solo juniorzy
  • III miejsce, kat. fantasy show solo juniorzy

Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne „Ozodance”, 13 maja 2018r.

  • Nagroda za najlepszą choreografię festiwalu
  • Grand Prix dla najlepszego zespołu festiwalu
  • I miejsce, kat. pow. 15 lat Ad Astra
  • I miejsce, kat. 12-15 lat, Ad Astra Junior
  • I miejsce, kat. 7-11 lat  Ad Astra Junior II
  • II miejsce, kat. 7-11 lat, Ad Astra Junior III

Eliminacje do Mistrzostw Polski „Puchar Warmii i Mazur” w Nidzicy, 21 kwietnia 2018r.

  • I miejsce, kat. dance show solo duety młodzieżowcy
  • I miejsce, kat. fantasy show solo  młodzieżowcy
  • III miejsce, kat. dance show duety juniorzy

Festiwal Sztuk Niezbędnych „TOR DANCE” w Konstantynowie Łódzkim, 21 kwietnia 2018r.

  • I miejsce, kat. do 11 lat,  taniec współczesny, Ad Astra Junior II

Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego „Power Dance” w Katowicach, 15 kwietnia 2018r.

  • III miejsce, kat. powyżej 13 lat, Ad Astra

Ogólnopolski Turniej Formacji Tanecznych w Mosinie, 7 kwietnia 2018r.

  • Grand Prix Festiwalu
  • I miejsce, kat. 12-15 lat,  inne formy tańca, Ad Astra Junior
  • I miejsce, kat. 12-15 lat, klasyczne formy tańca, Ad Astra Junior/Ad Astra
  • III miejsce, kat. 12-15  inne formy tańca, Ad Astra Junior II
  • III miejsce, kat. powyżej 15 lat, inne formy tańca, Ad Astra
  • Wyróżnienie, kat. 12-15 lat, inne formy tańca, Ad Astra

Eliminacje do Mistrzostw Polski w tańcu sportowym, Wartkowice, 17 marca 2018r.

  • I miejsce, kat. fantasy show formacje juniorzy
  • I miejsce, kat. fantasy show formacje młodzieżowcy
  • I miejsce, kat. dance show formacje kadeci
  • I miejsce, kat. fantasy show solo młodzieżowcy
  • II miejsce, kat. dance show małe grupy juniorzy
  • I miejsce, kat. dance show duety kadeci
  • I miejsce, kat. dance show duety juniorzy
  • II miejsce, kat. dance showy duety kadeci
  • II miejsce, kat. dane show duety juniorzy
  • III miejsce, kat. dance show duety młodzieżowcy
  • III miejsce, kat. fantasy show solo kadeci
  • IV miejsce, kat. fantasy show solo juniorzy
  • V miejsce, kat. fantasy show solo juniorzy
  • V miejsce, kat. fantasy show solo kadeci
  • V miejsce, kat. fantasy show solo młodzieżowcy

Eliminacje do Mistrzostw Polski w Tańcu Sportowym, Łódź, 7 stycznia 2018r.

  • I miejsce, kat. duety dance show kadeci
  • II miejsce, kat. duety dance show juniorzy
  • III miejsce, kat. fantasy show solo młodzieżowcy
  • III miejsce, kat. duety dance show juniorzy
  • III miejsce, kat. duety dance show młodzieżowcy
  • IV miejsce, kat. fantasy show solo kadeci
  • V miejsce, kat. fantasy show solo juniorzy
  • V miejsce, kat. duety dance show juniorzy
  • VI miejsce, kat. duety dance show kadeci
  • VI miejsce, kat. fantasy show solo młodzieżowcy

Mistrzostwa Polski w Tańcu Sportowym Radzymin, 2 grudnia 2017r.

  • I miejsce, kat. fantasy show formacje juniorzy
  • II miejsce,kat. fantasy show formacje kadeci
  • II miejsce, kat. dance show formacje juniorzy
  • II miejsce, kat. dance show formacje kadeci

XVII Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne, Łódź, 18 listopada 2017r.

  • I miejsce, kat. 12-15 la,  taniec współczesny

Ogólnopolskie Spotkania Taneczne „Pląsy Dramy” w Pyskowicach, 28 październik 2017r.

  • II miejsce, kat. 12-15 lat, inscenizacja taneczna

Mistrzostwa Polski Duetów w Tańcu Sportowym, Łódź, 21 października 2017r.

  • I miejsce, kat. dance show, juniorzy

Eliminacje do Mistrzostw Polski „Mistrzostwa Ursynowa”, Warszawa, 30 września 2017r.

  • I miejsce, kat. dance show, juniorzy, formacje
  • II miejsce kat. fantasy show, kadeci, formacje
  • I miejsce, kat. dance how, kadeci, duety

Ogólnopolski Festiwal Taneczny "Taki Taniec", 10 czerwca 2017r.

  • III miejsce, kat. 12-15 lat
  • III miejsce, kat. 6-9 lat

Mistrzostwa Świata w Tańcu Sportowym, Węgry (Pecs), 30 maja - 4 czerwca 2017r.

  • I miejsce, kat. dance show kadeci
  • I miejsce, kat. dance show juniorzy
  • III miejsce, kat. fantasy show, kadeci
  • III miejsce, kat. free dance category, juniorzy
  • I miejsce, kat. free dance solo kadeci
  • II miejsce dance show duety kadeci

VI Przegląd Talentów Tanecznych, Biała Fabryka w Łodzi, 12 maja 2017r.

  • II miejsce, kat.12-15, lat solo
  • III miejsce, kat.12-15, lat solo

Puchar Polski w Tańcu Sportowym, Radzymin 18 czerwca 2017r.

  • I miejsce, kat. dance show formacje juniorów

Festiwal Sztuk Niezbędnych "Torowisko", 22 kwietnia 2017r.

  • I miejsce, kat. 12-15 lat,  taniec współczesny

Eliminacje do Mistrzostw Polski w tańcu sportowym, Łódź, 18 marca 2017r.

  • I miejsce, kat. dance show formacje kadeci
  • I miejsce, kat. dance show formacje juniorów
  • I miejsce, kat. fantasy show formacje juniorów
  • I miejsce, kat. fantasy show formacje kadetów

X Ogólnopolskie Zgierskie Spotkania Taneczne, 4 marca 2017r.

  • II miejsce, kat. 12-15 lat, taniec współczesny

Mistrzostwa Polski w Tańcu Sportowym, Radzymin, 26 listopada 2016r.

  • I miejsce, kat. fantasy show formacje juniorów
  • II miejsce, kat. fantasy show małe grupy juniorów
  • II miejsce, kat. fantasy show formacje kadetów

Ogólnopolski Przegląd Zespołów Tanecznych i Solistów "Taneczne Wiktorie", 14 listopada 2016r.

  • Nagroda za najlepszą choreografię
  • II miejsce, w kat. 9-11 lat
  • Wyróżnienie, w kat. 12-15 lat

XVI Łódzkie Konfrontacje Taneczne, 18 listopada 2016r.

  • II miejsce, kat. 12-15 lat

Międzynarodowy Festiwal Sztuki Dzieci i Młodzieży "MY XXI WIEK ", Bułgaria, 23-30 sierpnia 2016r.

  • I miejsce, kat. 12-15 lat, inne formy tańca
  • I miejsce, kat. pow. 15 lat, inne formy tańca
  • III miejsce, kat. pow. 15 lat, modern dance

Eliminacje do Mistrzostw Polski w Tańcu Sportowym „Puchar Warmii i Mazur”, Nidzica23 kwietnia 2016r.

  • I miejsce, kat. formacje fantasy show juniorów
  • I miejsce formacje fantasy show kadetów
  • I miejsce małe grupy fantasy show juniorów

Eliminacje do Mistrzostw Polski w Tańcu Sportowym, 19 marca 2016r.

  • I miejsce, kat. fantasy show formacje juniorów
  • I miejsce, kat. fantasy show małe grupy juniorów

IX Ogólnopolskie Zgierskie Spotkania Taneczne „Drgania przestrzeni”, 5 marca 2016r.

  • Wyróżnienie

Eliminacje do Mistrzostw Polski w Tańcu Sportowym, 16 stycznia 2016r.

  • I miejsce, kat. fantasy show formacje juniorzy
  • I miejsce, kat. małe grupy
  • IV miejsce, kat. fantasy show solo kadeci
  • VIII miejsce, kat. fantasy show solo kadeci
  • IX miejsce, kat. fantasy show solo kadeci
  • XII miejsce, kat. fantasy show solo kadeci

Bełchatów – VII Ogólnopolskie Spotkania Taneczne „Power Dance” w Bełchatowie
28 listopada 2015r.

  • Wyróżnienie

Międzynarodowy Festiwal Tańca Nowoczesnego „Jard” w Białymstoku, 25-26 listopada 2015r.

  • I miejsce, kat.  12-15 lat, formacje, taniec współczesny,
  • II miejsce, kat. 12-15 lat, mini formacja, taniec współczesny
  • II miejsce, kat. solo do lat 11
  • II miejsce, kat. solo do lat 11
  • III miejsce, kat. solo do lat 11
  • IV miejsce, kat. solo do lat 11
  • VII miejsce, kat. solo do lat 11
  • VIII miejsce, kat. solo do lat 11
  • VI miejsce, kat. solo do lat 15

XVI Łódzkie Konfrontacje Taneczne, 21 listopada 2015r.

  • II miejsce, kat. 12-15 lat, formacje

Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego, Łeba, 18 stycznia 2015r.

  • III miejsce, kat. 12 -15 lat, formacje, taniec współczesny
Facebook adastra-lodz.pl