Zapisy

Zapisy na zajęcia w "AD ASTRZE" ruszyły!

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Oferujemy zajęcia w 4 rodzajach grup -  początkujących, przygotowawczych, wyczynowych i  mistrzowskich wyczynowych. Dzięki takim podziałom uczestnicy mogą rozwijać i doskonalić swoje umiejętności, a także awansować do grup na wyższych poziomach.

 

Formularze zgłoszeniowe:

ZOBACZ GRAFIK ZAJĘĆ   POZNAJ NASZE ZAJĘCIA


Per aspera AD ASTRA - jaką trzeba przejść drogę do gwiazd? :)

1. Uczestnicy rozpoczynają swoją przygodę w grupach "POCZĄTKUJĄCYCH" lub "WPROWADZAJĄCYCH", gdzie uczą się podstaw techniki tańca jazzowego, pracując nad rozciągnięciem, wzmocnieniem ciała i koordynacją. Zajęcia w tych grupach odbywają się dwa razy w tygodniu. Pod koniec sezonu formacje te już występują aby nabrać doświadczenia scenicznego - najczęściej są to występy podczas lokalnych wydarzeń lub podczas koncertu z okazji zakończenia sezonu, które co roku odbywa się w Teatrze.

2. Po roku nauki w grupach "POCZĄTKUJĄCYCH" lub "WPROWADZAJĄCYCH", najbardziej zaangażowani i pracowici uczestnicy mogą przejść do grup wyczynowych. Takkie grupy trenują intensywniej, w swoim obowiązkowym grafiku mają zajęcia z tańca klasycznego (prowadzone przez solistów Teatru Wielkiego w Łodzi i absolewntów pedagogiki baletowej na Uniwersytecie Muzycznym w Warszawie) oraz zajęcia z akrobatyki sportowej (prowadzone przez Absolewntów AWF Warszawa ze specjalnością Akrobatyka Sportowa). Grupy te wyjeżają na ogólnopolskie turnieje tańca i festiwale artystyczne. Przygotowują się w przyszłości do Mistrzostw Polski w tańcu sportowym. Edukację w tej grupie można rozpocząć już w pierwszym roku nauki w AD ASTRZE - trzeba jedynie wybrać się na casting, który odbywa się bezpośrednio na zajęciach.

3. Najbardziej pracowici tancerze z grup początkujących przechodzą do grup Mistrzostwkich (tzw. grup zawodowych), a zatem reprezentacji Klubu Sportowego AD ASTRA. Grupy te regularnie startują w zawodach sportowych sygnowanych przez Ministerstwo Turystyki i Sportu, reprezentują także Klub na ogólnopolskich i międzynarodowych turniejach tanecznych - w Polsce i za granicą. Zarówno wśród kadetów, juniorów jak i młodzieżowców - wszystkie te trzy grupy w kategorii formacje zdobyły już kilkukrotnie Mistrzostwo Świata w tańcu sportowym. Nie brakuje im również sukcesów wśród solistów oraz duetów.

 

JEŚLI CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ, I  ROZPOCZĄĆ FANTASTYCZNĄ TANECZNĄ PRZYGODĘ  NIE ZWLEKAJ! POMOŻEMY Z DOBOREM ZAJĘĆ UWZGLĘDNIAJĄC CZAS, UMIEJĘTNOŚCI ORAZ CHĘCI MŁODYCH TANCERZY, AKTORÓW, WOKALISTÓW I AKROBATÓW :)


JUŻ TERAZ RUSZAJ Z NAMI DO GWIAZD! ZAPRASZAMY NA PIERWSZĄ BEZPŁATNĄ LEKCJĘ! :)

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH!


Informacje o zapisach: 539 929 481


Formularze zgłoszeniowe:

ZOBACZ GRAFIK ZAJĘĆ   POZNAJ NASZE ZAJĘCIA

 


Zapraszamy również do zapisów na obozy i warsztaty z AD ASTRĄ!

Facebook adastra-lodz.pl