Zapisy

Zapisy na zajęcia taneczne w "AD ASTRZE" ruszyły! Oferujemy zajęcia na 4 poziomach zaawansowania, dzięki czemu uczestnicy mogą rozwijać i doskonalić swoje umiejętności, a także awansować do grup na wyższych poziomach.

 

[Chcę zapisać dziecko]


Per aspera AD ASTRA - jaką trzeba przejść drogę do gwiazd? :)

1. Uczestnicy rozpoczynają swoją przygodę w grupach "POCZĄTKUJĄCYCH" (0-1), gdzie uczą się podstaw techniki tańca jazzowego, pracując nad rozciągnięciem, wzmocnieniem ciała i koordynacją. Zajęcia w tych grupach odbywają się dwa razy w tygodniu.

2. Po roku nauki w grupach POCZĄTKUJĄCYCH, najbardziej zaangażowani i pracowici uczestnicy przechodzą do grup "PRZYGOTOWAWCZYCH" (1-2). Trenują intensywniej, mają dodatkowo zajęcia z tańca klasycznego i akrobatyki.

3. Najbardziej pracowici tancerze z grup początkujących przechodzą do grup Mistrzostwkich (2-3) (3-4) (4-5) (5-6) (tzw. grup zawodowych), a zatem reprezentacji Klubu Sportowego AD ASTRA. Grupy te regularnie startują w zawodach sportowych sygnowanych przez Ministerstwo Sportu, reprezentują także Klub na ogólnopolskich i międzynarodowych turniejach tanecznych - w Polsce i za granicą.

JEŻELI CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ, NIE ZWLEKAJ! POMOŻEMY Z DOBOREM ZAJĘĆ UWZGLĘDNIAJĄC CZAS, UMIEJĘTNOŚCI ORAZ CHĘCI MŁODYCH TANCERZY I AKROBATÓW:)


JUŻ TERAZ RUSZAJ Z NAMI DO GWIAZD! ZAPRASZAMY NA PIERWSZĄ BEZPŁATNĄ LEKCJĘ! :)


Informacje o zapisach: 504 285 494

Formularz zgłoszeniowy: [Zapisy]


Zapraszamy również do zapisów na zimowy obóz taneczny z AD ASTRĄ! [Zapisy na obóz]

Facebook adastra-lodz.pl